LPG массаж в украине

LPG масаж у Львові

LPG масаж Львів звик надавати у спеціалізованих клініках, тому що він потребує спеціального обладнання, кваліфікованого спеціаліста і особливих умов. Апарат для масажу LPG сьогодні називають апаратом сьомого покоління. Причина у наступному: цей апарат є надзвичайно дієвим і допомагає вдосконалити вашу фігуру у найкоротші можливі терміни.

LPG масажІснують особливі жирові відкладення на тілі деяких пацієнтів, які не піддаються лікуванню дієтами або певним фізичним навантаженням. Цей масаж Львів робить саме з метою знищити цей зайвий жир. Починаючи із 1986 року, коли ця процедура вперше була використана на пацієнтові, близько вісімнадцяти мільйонів інших пацієнтів мали змогу випробувати цю процедуру на собі і переконатися у її дієвості.

Ендометриологічний метод, як його назвав сам Луї-Поль Гітей, автор апарату LPG та методики цього масажу, був відкритий ним для того, аби лікувати целюліт та зайву вагу пацієнтів.

Апарат, на якому проводиться масаж, є дуже функціональним, а також має надзвичайну інтенсивність дії, завдяки чому він один може замінити десять реальних масажистів. На апараті можна знайти дисплей, на якому відображається час масажу та певні його деталі, а також маніпулу. Найбільшим відкриттям компанії Луї-Поля «LPG Systems» стали рухому ролери, кожен з яких здатен рухатися у своєму напрямку, тим самим стимулюючи тканини пацієнта до скорочення.

Який результат може отримати від послуги LPG масаж Львів?

По-перше, під час такого масажу значно скорочується об’єм жирової тканини пацієнта. Таким чином, людина втрачає зайву вагу. Крім того, апарат приводить шкіру пацієнта у гарний стан, покращує її еластичність та пружність. Контури тіла стають більш плавні та привабліві. Також ця процедура має шалений успіх у лікуванні цилюліту, тому що вона не лише зменшує ознаки цієї проблеми, але й повністю знищує її.

У середньому, такий курс триває від 10 до 20 процедур, в залежності від конкретної ситуації. З точки зору частоти, доктори рекомендують відвідувати такі сеанси два або три рази на тиждень, не частіше. Процедура зазвичай триває близько 35-45 хвилин в залежності від клініки, де ви її робите.

апаратный масажLPG масаж у Львові в різних клініках відрізняється в ціні. Ми радимо не гнатися за низькою ціною у цьому питанні, адже масаж LPG Львів робить якісно за відповідними цінами. Це – питання вашого здоров’я, на ньому не варто економити. До речі, антицелюлітний масаж Львів також встиг оцінити із використанням апарату LPG, результати просто вражають.

Існує три основні напрямки використання апарату  LPG:

  • Спортивний
  • Терапевтичний
  • Естетичний

У кожному із цих напрямків активно використовують усі переваги масажу LPG. Наприклад, у спортивній сфері такий масаж допомагає спортсменам боротися із довгим реабілітаційним періодом після певних професійних травм. Цей масаж знімає біль і набряки.

У терапевтичній сфері, в свою чергу, масаж LPG використовують для загоєння розтягнень м’язів, усунення спазмів у м’язах, лікування болів у спині та попереку. Крім цього, дуже корисним та приємним є LPG масаж ніг.

Естетична ж сфера використовує цей масаж саме для боротьби із зайвими кілограмами і цилюлітом.

На сьогодні LPG Systems є першою фірмою, сертифікованою FDA як кращий метод апаратного лікування целюліту.