Lpg масаж

lpg масаж

Целюліт – хіба реально уявити щось кошмарніше та неприємніше, ніж ця «нагорода» природи або вже набута особливість фігури.

На превеликий жаль, «поселити» в зоні стегон і сідниць так звану «апельсинову кірку» набагато простіше, ніж позбутися її. Для дівчат і жінок найменший вияв целюліту – це майже повна катастрофа.

Довгі тренування, перегляд режиму харчування, відмова від солодкого, борошняного, жирного – та це ще далеко не весь список «жертв», на які готова піти прекрасна частка населення тільки щоб позбутися цього недоліку.

Жінкам далеко не завжди вдається досягти бажаного ефекту, отримати ту саму бажану ідеальну шкіру в проблемних місцях. Сьогодні, способів позбавлення целюліту не порахувати на пальцях, але хто ж хоче цькувати свій організм шкідливими препаратами, вдихати «аромати» марних кремів або, лягати на операційний ніж, щоб видалити целюліт хірургічним шляхом.

Для того, щоб максимально безболісно, ​​швидко, безпечно для здоров'я попрощатися з cellulite, рекомендуємо випробувати на собі сучасну послугу, що зробила фурор у світі естетичної косметології, а саме LPG масаж, методика ендермологія.

Позбутися целюліту швидко назавжди

lpg масаж

Боротися з неприємною «апельсиновою скоринкою» можна багатьма методами, а найефективніше поєднати відразу кілька. Так, плівкові обгортання, маски, мазі, олії – це, добре, результативніше поєднувати всі ці процедури із надефективною технікою механічного масажу із застосуванням LPG апаратури.

Ефективний LPG масаж відомий ще під назвою «ендермологія». Ця послуга є цілим комплексом ретельного глибокого впливу маніпули на шкіру. Сама маніпула (камера) складається з роликів, що самообертаються, які втягують складку шкіри всередину механізму, а потім розгладжують її. Завдяки такій ювелірній точності обробки кожної нашкірної ділянки перші «плоди» роботи лікаря косметолога стануть відчутними і помітними вже через кілька сеансів.

Повний курс процедур підбирається для кожного пацієнта індивідуально, виходячи з особливостей його організму, стану шкіри, основної мети комплексу та інших факторів, які обговорюються з лікарем на прийомі. Необхідна кількість сеансів на один курс лпджі коливається в діапазоні від десяти до двадцяти. Причому періодичність візитів косметолога не перевищує 2-3 рази на тиждень.

Якісна процедура ЛПГ – чи дорого це?

оригінальне обладнання

Ще кілька п'ятиріччя тому на це питання можна було відповісти позитивно, адже тоді популярність цієї послуги ще не досягла сучасних піків. Сьогодні ж, як мінімум, про існування цього напряму косметологічного сервісу знає більшість прекрасної половини населення. В інтернеті, відгуки, які легко сьогодні знайти у світовому павутинні, про цю методику масажу зустрічаються в основному лише позитивні. А продаж оригінального обладнання Lpg у Києві Україні б'є рекорди на ринку медичного обладнання.

Тоді виникає цілком логічне питання: а чи не захмарна ціна на LPG масаж? Поспішаємо вас порадувати – ні. Середня вартість, ціни всього курсу Лпджі процедур можна порівняти з відвідуванням тренажерного залу протягом місяця. Тільки у фітнес центрі від вас потрібен колосальний запас сил, енергії та часу, а у випадку з ЛПГ сеансами, лише 35 хвилин часу плюс пара відвідувань лікаря косметолога щотижня.

Підтримувати ефект правильним харчуванням плюс фізичними навантаженнями потрібно, але, повірте, це буде вам тільки на радість, як свідчать відгуки. Для тих, хто бажає записатися на LPG масаж інтернет надасть широкий вибір центрів естетичної косметології, де цю послугу надають. У Києві популярний центр апаратної косметології Слім. Він має офіційну ліцензію МОЗ, кваліфікований персонал, оригінальне обладнання, доступні ціни. Якщо ви хочете пишатися результатом, бути впевненими, що з вами працює професіонал, приходьте!

Центр Апаратної Косметології
Героїв Сталінграда проспект будинок 18
04210 Київ, Україна
Телефон: +38 050 675 45 02
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Апаратної Косметології. Київ