LPG масаж на Дарниці

lpg масаж LPG масаж вважає найефективнішим способом удосконалення своєї фігури та шкіри. Масаж LPG можна зробити в будь-якому районі Києві, в тому числі й на Дарниці.

Масаж LPG на Дарниці проводиться спеціальним апаратом LPG Integral, Endermolab, який дбайливо та безболісно виконує свою роботу. Вакуумно-роликовий масаж проводиться за спеціальним костюмом для масажу, який є обов'язковим атрибутом для даної процедури, допомагаючи зробити її гігієнічною та практичною.

Якщо ви хочете записатися на lpg масаж на Дарниці, ми можемо вам порадити косметологічний центр, салон, клинку, де є оригінальне обладнання LPG Integral, Endermolab, Alliance, Keymodule.

Апаратний масаж lpg сміливо називає проривом у галузі косметології, адже це справді унікальний спосіб усунення безлічі проблем фігури та шкіри. Антицелюлітний масаж також замовляє саме із застосуванням апарату LPG, оскільки ця методика дозволяє викорінити цю проблему повністю, а не лише приховати її прояви.

Методика LPG масажу була свого часу розроблена вченим із Франції Луї Полем Гітеєм. Незважаючи на те, що вже близько тридцяти років цією методикою активно користуються та вивчають, перевершити її поки що не вдалося нікому.

Деякі особливості процедури LPG масажу:

 • Курс триває від 10 до 20 процедур;
 • Бажано робити процедури не частіше 1-2 разів на тиждень;
 • Тривалість процедури становить 35 або 45 хвилин;
 • Зазвичай ефект після курсу зберігається на 6 місяців;
 • Для профілактики лікарі радять робити одну процедуру на місяць.

Щодня 85000 осіб у середньому проходять процедуру LPG масажу. Це доводить її ефективність та приголомшливу популярність.

Методика LPG масажу активно використовується в естетичній косметології, спорті, а також терапевтичних процедурах. Причина дуже проста: процедура має величезний спектр позитивного впливу на організм людини, починаючи від нормалізації кровообігу й спалювання зайвого жиру та закінчуючи поліпшенням загального самопочуття й настрою пацієнта.

LPG масаж справляється з такими завданнями:

 • лікування целюліту;
 • спалювання підшкірного жиру;
 • моделювання силуету;
 • підтягування обвислої шкіри;
 • вирівнювання рельєфу та кольору шкіри.

При цьому використання даної методики у спорті допомагає пацієнтам набагато легше й швидше пережити реабілітаційний період після хірургічного втручання, вилікувати різні спортивні травми та відновити сили після важкого тренування.

У терапії LPG масаж допомагає зняти спазми м'язів, подолати больові відчуття у спині, прибрати набряклість шкіри, вилікувати сліди від травм та опіків. Для цієї процедури необхідним є lpg-костюм, який вам обов'язково видадуть перед першою процедурою. Ви можете використовувати його протягом усього курсу.

Який принцип дії апарата LPG?

Апарат засмоктує в маніпулу певну ділянку шкіри, обрану лікарем. Ролери, що знаходяться в маніпулі, починають активно масажувати та розминати шкіру, щоб жирові клітини лопалися. Після цього лікар починає активно натискати на цю ділянку шкіри, щоб разом із зайвою рідиною вийшов з організму і зайвий жир, що вивільнився таким чином. Крім цього, такі дії є стимулятором для утворення колагену та еластину, елементів, ключових для омолодження шкіри. Будучи абсолютно безболісною, ця процедура також допомагає пацієнтові розслабитися після важкого трудового дня та позбутися стресу. Цю процедуру можна поєднувати з іншими косметичними процедурами для більш явного та стійкого ефекту, але для цього необхідно порадитися з лікарем.

Що може дати ця процедура?

 • зменшити ваше тіло на кілька розмірів;
 • скоригувати контури тіла;
 • вилікувати целюліт;
 • прибрати набряки з обличчя та тіла;
 • спалити зайві жирові відкладення;
 • прискорити кровообіг та відтік лімфи;
 • підтягнути шкіру.

Незважаючи на те, що дана процедура підходить як жінкам, так й чоловікам практично будь-якого віку, вона все ж таки має ряд протипоказань. Для уточнення того, чи можна особисто пройти курс LPG масажу в Києві краще проконсультуйтеся з лікарем. В іншому процедура є абсолютно безпечною, досить доступною та дуже ефективною. Якщо ви ще не встигли оцінити її дієвість на собі, негайно виправте цю фатальну помилку!

Записаться на процедуру сейчас

Центр Апаратної Косметології
Героїв Сталінграда проспект будинок 18
04210 Київ, Україна
Телефон: +38 050 675 45 02
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Апаратної Косметології. Київ