LPG масаж Печерськ

lpg масаж LPG масаж – це унікальна процедура та унікальність її полягає в тому, що вона може бути застосована для вирішення цілого комплексу проблем. Наприклад, завдяки LPG масажу ви можете:

 • позбутися зайвої ваги
 • прибрати целюліт
 • підтягнути шкіру
 • зменшити або позбутися набряків
 • поліпшити кровообіг

Цей вид масажу був винайдений французьким лікарем на ім'я Луї Поль Готьє. Суть її полягає у масуванні ділянки шкіри людини спеціальним апаратом, ролери якого стимулюють підшкірні процеси. За рахунок такого впливу LPG масаж має безліч позитивних ефектів, таких як омолодження шкіри, поліпшення загального самопочуття пацієнта, усунення целюліту, та є абсолютно безпечним й безболісним для людського організму. Сьогодні апаратний масаж Печерськ може оцінити у багатьох установах, які займаються питаннями краси та здоров'я.

LPG масаж Печерськ пропонує у різних салонах краси, а також спеціалізованих клініках. Щоб замовити послугу «вакуумно-роликовий масаж Печерськ», необхідно для початку ознайомитися з протипоказаннями, які не дозволяють робити цю процедуру, адже LPG масаж повинен покращувати ваш стан, а не погіршувати його. Масаж LPG Печерськ називає справжнім проривом у галузі косметології та медицини загалом. Та не дарма, адже саме цей метод визнаний справді ефективним у лікуванні целюліту. Так-так, він справді здатний вилікувати причину, а не лише прибрати видимі прояви цієї проблеми. Щоб дізнатися, де може зробити антицелюлітний масаж Печерськ, необхідно вивчити список послуг усіх салонів краси та клінік, де знаходиться оригінальне обладнання компанії LPG-System.

Вакуумний масаж Печерськ вважає одним із найдієвіших у боротьбі із зайвою вагою, тому на процедуру варто записуватися заздалегідь, адже бажаючих досить багато. При цьому для дієвого результату рекомендуємо відвідати п'ять-десять процедур мінімум. Вакуумно-роликовий масаж Печерськ рекомендує оцінити всім, хто ще не встиг цього зробити.

Існує ряд показань до LPG масажу

Для початку ми рекомендували б відвідати фахівця для того, щоб оцінити загальний стан вашої шкіри та її готовність до цього виду масажу. Показаннями для цього виду масажу вважаються старіння та обвисання шкіри обличчя та тіла, целюліт, а також зайвий жир.

При цьому варто зауважити, що останнім часом процедура набула величезної популярності серед жінок близько тридцяти років. Причина дуже проста: у наш час через несприятливі екологічні умови шкіра старіє та обвисає набагато швидше, ніж це відбувалося кілька століть тому. Адже з розвитком технологій збільшується й кількість відходів в атмосфері, які безпосередньо впливають на зовнішній вигляд.

Доведено, що за допомогою LPG масажу можна підтримувати та покращувати стан шкіри обличчя та тіла, зберігати її молодість та красу довгі роки. При цьому вона буде в тонусі, еластична і пружна.

Корекція фігури за допомогою масажу LPG

Як ми вже вказували вище, ця процедура має величезну кількість свідчень та можливостей. Тому для корекції силуету її також використовують. Наприклад, для андроїдного або гіноїдного типу фігури ця процедура є найбільш корисною, вона надає силуету чіткого контуру і допомагає спалити зайву вагу. Крім цього, LPG масаж допомагає подолати проблему асиметрії під'ягодичних складок, що також є дуже великою перевагою процедури.

Вакуумний масаж та його застосування в медичних цілях

Цей вид масажу ефективний не тільки в косметології, а й у медицині. Його використовують для різних травм зв'язок та м'язів, а також реабілітації після операцій. Крім того, апаратний метод допомагає при набряках та захворюваннях судинної системи.

Також вакуумний масаж допомагає розслабитися після важкого дня спортсменам, а також усім охочим.

LPG масаж перш за все має естетичний ефект, а для його досягнення кожній людині потрібна різна кількість процедур. Скільки процедур бажано відвідати саме вам, ви дізнаєтесь на консультації з нашим лікарем.

Сеанси LPG масажу мають такий вплив на організм:

 • усунення набряків
 • тонізація шкіри
 • прискорення кровообігу
 • лікування целюліту
 • зменшення жирового прошарку

Основні протипоказання

У будь-якого серйозного методу лікування є свої протипоказання, така сама ситуація і з LPG масажем у Києві на Печерську. Найчастіше лікарі не рекомендують відвідувати сеанси масажу людям з:

 • онкозахворюваннями
 • психологічними розладами
 • висипаннями на шкірі
 • під час вагітності
 • у разі наявності тромбофлебітів

Якщо ви відчуваєте неприємні відчуття під час процедури, обов'язково проінформуйте свого лікаря, й він зробить режим впливу слабшим. Процедура має бути не тільки корисною, а й дуже комфортною, щоб не залишати слідів на вашому тілі.

Варикоз за своєю суттю не зараховують до протипоказань, але ділянки тіла з його найбільш явними проявами бажано апаратом не торкатися взагалі.

Як довго триває курс масажу?

Зазвичай курс триває від 10 до 20 сеансів. Занадто часто процедури робити не варто: максимум один-два рази на тиждень. Кількість сеансів спеціаліст визначає індивідуально кожному за пацієнта, ретельно вивчивши його ситуацію. Тому про остаточну вартість курсу можна буде вести мову лише після відвідин фахівця. У цьому випадку все залежить від виразності проблем, а також від наявності протипоказань.

Як скоро можна побачити ефект від масажу?

Перші результати після масажу видно вже після одного-двох сеансів масажу. Ви побачите, як контур вашої фігури стає чіткішим, а після цілого курсу побачите, що стали набагато стрункішими. В основному пацієнти після курсу можуть носити одяг на один-два розміри менше. Крім цього, целюліт повністю зникне, шкіра стане на 10-20% пружнішою, покращиться кровообіг.

Зазвичай результат зберігається на період близько 6 місяців. Після цього можна повторити курс. Весь цей час бажано проходити контрольні процедури раз на місяць для підтримки результату. Якщо ви бажаєте отримати найбільш помітний та кардинальний результат, порадьтеся з лікарем, можливо, варто поєднати LPG масаж з пілінгом шкіри або іншими косметичними процедурами.

Записаться на процедуру сейчас

Центр Апаратної Косметології
Героїв Сталінграда проспект будинок 18
04210 Київ, Україна
Телефон: +38 050 675 45 02
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Апаратної Косметології. Київ