LPG масаж Святошино

масаж lpg З кожним днем ​​технології швидко розвиваються, з ними розвиваємося й ми. Багато методів догляду за собою, які раніше були нам не доступні, сьогодні можуть бути використані легко. Наприклад, якщо раніше ми не могли скинути зайву вагу або вилікувати целюліт, то сьогодні це цілком можливо, і нам навіть не обов'язково потіти у тренажерних залах.

LPG масаж – це унікальна методика боротьби з недоліками тіла, такими як зайва вага, обвисла в'яла шкіра, старіння, нечіткі контури тіла, зморшки. Цей метод включає використання спеціального апарату, який стимулює процеси організму, пов'язані з розщепленням зайвого жиру та тонізуванням шкіри.

Створювачем методики даного масажу та першого апарату для його проведення став французький вчений, доктор Луї Поль Гітей. Він зареєстрував компанію «LPG» у 1986 році і цим подарував надію на гарну зовнішність багатьом людям на планеті. Сьогодні методика Луї Поля Гітєя користується популярністю практично в будь-якій точці земної кулі.

LPG масаж Святошин може спробувати в багатьох салонах, а також в клініках, що спеціалізуються на косметичних процедурах. Якщо вас цікавить послуга «масаж LPG Святошин», варто неодмінно дізнатися якомога більше інформації про неї, перш ніж замовляти весь курс. Крім того, масаж LPG на Святошин бажано замовляти тільки тога, коли ви проконсультувалися з дерматологом та він схвалив ваше рішення. Вакуумно-роликовий масаж здійснює лише за допомогою найкращих LPG апаратів та тільки руками кваліфікованих лікарів. Ціну на вакуумний масаж може встановити зовсім різну залежно від особливостей проведення конкретної процедури, а також тривалості сеансу. Послуга «апаратний масаж Святошин» - це чудовий спосіб покращити свою зовнішність без особливих витрат енергії та сил. Антицелюлітний масаж пропонує здійснювати за LPG методикою, щоб не просто позбутися видимих ​​проявів цієї проблеми, а вилікувати її повністю.

Луї Поль Гітей за довгі роки своєї роботи над цим методом встиг розробити кілька поколінь апаратів для LPG масажу. На сьогоднішній день найсучаснішим апаратом є сьома версія. Її перевага у швидкості отримання бажаних результатів: вона набагато вища порівняно з попередніми версіями.

Процедура відбувається у костюмі для LPG масажу, який можна купити в аптеці. Такий костюм є гарантією гігієнічності процедури, так й помічником у контролюванні інтенсивності впливу апарата на тіло пацієнта. Він також допомагає позбавитися больових відчуттів, які могли б виникнути при безпосередньому впливі на шкіру. За рахунок цього виникає можливість масажувати ділянку тіла на потрібній глибині, щоб навіть найстійкіші скупчення жиру можна було прибрати.

Як саме відбувається процес масажу?

Існує три види роликів для LPG масажу, кожен з яких виконує свою унікальну функцію:

 • Roll in;
 • Roll out;
 • Roll up.

Ці ролики захоплюють ділянку шкіри разом із зайвим жиром, що знаходиться в ній, та починають розминати її, поки мембрани жирових клітин не луснуть. Така процедура неодмінно стимулює кровообіг, завдяки чому відбувається обмін речовин у клітинах. Також це сприяє виробленню колагену та еластину, так необхідних для процесу омолодження шкіри.

Весь процес масажу та кількість сеансів неодмінно контролюється комп'ютером. Тому лікар завжди має перед очима вашу схему лікування.

У яких випадках рекомендується робити LPG, а в яких краще втриматися?

Якщо ви маєте хоча б одну з наведених нижче проблем, вам може допомогти цей вид масажу:

 • наявність зайвої ваги;
 • ожиріння;
 • целюліт;
 • обвисла шкіра;
 • набряки;
 • асиметричні сідничні складки.

Ці проблеми дуже просто вирішуються за допомогою LPG масажу у Києві. Але щоб бути впевненим, що він вам не зашкодить, зверніть увагу на такі протипоказання для цієї процедури:

 • вагітність;
 • місячні;
 • наявність інфекційних та хронічних захворювань;
 • підвищена температура тіла;
 • вірусні інфекції;
 • висипання на шкірі;
 • онкологічні захворювання;
 • тромбофлебіт.

Процедура масажу

Необхідно пам'ятати, що перед тим, як призначити вам курс масажу, лікар повинен вивчити загальний стан вашої шкіри та фігури загалом. Після цього вже відбувається підбір курсу спеціально для вас. Перед процедурою масажу пацієнтові необхідно надіти спеціальний lpg-костюм, в якому і відбуватиметься сама дія апаратом на тіло пацієнта.

В основному, сеанси тривають від 35 до 50 хвилин, їх частота складає 1-2 сеанси на тиждень, кількість сеансів в курсі становить від 10 до 20. Після такого розкладу результат буде помітним та протримається досить довгий час.

Записаться на процедуру сейчас

Центр Апаратної Косметології
Героїв Сталінграда проспект будинок 18
04210 Київ, Україна
Телефон: +38 050 675 45 02
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Апаратної Косметології. Київ