LPG масаж на Оболоні

LPG масаж – це процедура, що полягає у впливі вакууму та спеціальних ролерів на жировий прошарок шкіри. У цьому шкіра захоплюється з допомогою вакуумної маніпули. LPG масаж краще робити саме на оригінальному обладнанні, найостаннішого покоління.

Якщо ви хочете записатися на lpg масаж на Оболоні, ми можемо вам порадити косметологічний центр, салон, клинку, де є оригінальне обладнання LPG Integral, Endermolab, Alliance, Keymodule.

lpg оболонь

Для того, щоб записатися на послугу масаж LPG, необхідно зрозуміти, чи потрібна вам дана процедура. Для цього краще відвідати спеціалізований lpg центр на Оболоні та дізнатися, у чому полягає даний вид маніпуляції й кому вона необхідна.

Масаж тіла LPG

Можливість переміщувати вакуумну маніпулу апарату для даного виду масажу дозволяє опрацьовувати навіть найнедоступніші ділянки вашого тіла для кращого результату, а тому ми можемо точно скоригувати ваші проблемні зони.

Існує кілька режимів обробки проблемних зон:

  • — roll in
  • — roll up
  • — roll out

Кожен із цих режимів найкраще працює для досягнення конкретної мети. А саме: режим roll in використовують для зменшення обсягів жирового прошарку, roll up - для усунення набряків та ознак целюліту, roll out - для відновлення пружності шкіри пацієнта.

Зазвичай процедура LPG масажу абсолютно безболісна. Якщо пацієнт відчуває неприємні відчуття, лікар може легко підкоригувати налаштування режиму впливу, щоб пацієнту було комфортно. Оригінальний масажер пересувається не прямо тілом пацієнта, а через спеціальний костюм, що ще суттєвіше зменшує ймовірність неприємних відчуттів.

Масаж lpg пропонують у багатьох клініках, сучасних косметичних салонах та салонах краси як на Оболоні, так і в інших районах міста Київ. Тому ви легко можете спробувати цю процедуру, перш ніж замовляти цілий курс.

Вакуумно-роликовий масаж LPG – це унікальний засіб, здатний поодинці подолати відразу три естетичні проблеми: зайва вага, в'ялість шкіри, целюліт.

Апаратний масаж може замовити:

  • цілим курсом, так легко заощадити, адже найчастіше у клініках існують знижки на курси масажу
  • за однією процедурою, щоб зрозуміти, чи потрібен вам цей вид масажу, чи підходить та чи подобається вона.

Антицелюлітний масаж на Оболоні є найбільш затребуваною процедурою, адже ми можемо гарантувати якість та її видимий результат.

LPG масаж обличчя

Проблема зайвого жиру стосується не лише тіла, на обличчі він також відкладається. Найбільш проблемними зонами на обличчі з погляду наявності зайвого жиру є щоки та підборіддя. Для того, щоб усунути ці проблеми, лікар застосовує ліфт-маніпулу. Шкіра опрацьовується тривимірно, що забезпечує довгостроковий результат.

Ця косметологічна маніпуляція є настільки ж безболісною, як й LPG тіла. Та за тим же принципом лікар може додатково регулювати інтенсивність роботи апарату, щоб забезпечити комфортність процедури.

Масаж відбувається приблизно так: ролики тиснуть на шкірну складку, жирові клітини в яких лопаються. Ті, що лопнули мембрани і сам жир, плюс токсини виводяться з організму із зайвою рідиною, для цього лікар натискає на ділянки тіла пацієнта, щоб «видавити» всі ці зайві елементи.

Як lpg масаж впливає на шкіру

Щойно вакуумна маніпула втягує ділянку шкіри, в ній відразу відбувається прискорення кровообігу та відтоку лімфи. При цьому обертання ролерів забезпечує розщеплення жирів, а також зменшення та повне усунення набряків. Всі ці процеси сприяють кращому обміну речовин. Як тільки клітини тканин отримують необхідну кількість кисню та поживних речовин, процес їхнього оновлення значно прискорюється. Оскільки цей процес вимагає великої віддачі та є досить енерговитратним, у ділянках тіла, оброблених апаратом, відбувається розщеплення жиру.

Вартість lpg масажу на Оболоні

Ця процедура має безліч варіацій, й ціна на неї прямо залежить від особливостей кожного конкретного сеансу.

По-перше, тривалість масажу в основному становить 35 або 45 хвилин. Вартість lpg сеансів відрізнятиметься. Крім того, врахуйте, що для LPG масажу необхідно купити костюм lpg, який ви будете використовувати протягом усього курсу. Коштує він не дуже дорого, але якщо ви плануєте не замовляти курс, а відвідати одну процедуру, його все одно доведеться придбати.

Для видимого та довгострокового ефекту необхідно відвідати щонайменше 5-10 процедур. Щоб заощадити, логічніше придбати відразу абонемент у клініці чи салоні на 5,10, 20 візітів, тоді ви отримаєте суттєву знижку.

Косметологічні центри на Оболоні у Києві йде в ногу з часом, і з кожним роком апаратів lpg на ринку стає більше, змінюються ціни, сезонні акції, тому для ознайомлення з повним списком зв'яжіться з нашими менеджерами за номером телефону, який ви бачите на сайті. Також можна буде записатися на сеанс.

Записаться на процедуру сейчас

Центр Апаратної Косметології
Героїв Сталінграда проспект будинок 18
04210 Київ, Україна
Телефон: +38 050 675 45 02
Наші координати
50.50986 N 30.50923 E
Центр Апаратної Косметології. Київ